Įmonės skyriai

Kompanija TLSC teikia paslaugas visame pasaulyje ir turi ne vieną įmonės filialą įvairiose šalyse, o didžiausias ir ilgiausiai veikiantis įmonės ofisas yra įsikūręs Klaipėdoje, Lietuvoje. Šiame ofise dirbus atlieka ir klientų reikmėmis rūpinasi įvairūs skyriai, kurie užsiima skirtinga veikla ir tokiu būdu sudaro sklandžią ir nenutrūkstamą logistikos įmonės veiklos grandinę. 

Įmonės pardavimų skyrius yra labiausiai į bendravimą su klientu orientuota logistikos įmonės dalis, kuri ieško potencialaus kliento ir užtikrina reguliarų bendravimą su jau esamais užsakovais. Šio skyriaus tikslas, dinamiškoje rinkoje suprasti, surasti ir pasiūlyti klientui naudingus sprendimus tinkamus būtent jo krovinio gabenimui. 

Pardavimų skyriui su klientu jau susitarus, procesus perima klientų aptarnavimo skyrius. Šiame skyriuje dirbantys specialistai tęsia jau pradėtą darbą derindami kliento krovinio gabenimui reikalingas aplinkybes: kontroliuoja vykdomus darbus, derina grafikus, sprendžia visas netikėtai iškilusias kliūtis, kurios gali sutrukdyti kroviniui išvykti/parvykti laiku. Klientų aptarnavimo skyrius daro viską, kad numatytas krovinio išvykimo/parvykimo procesas vyktų kuo sklandžiau.

Tuo tarpu, klientui pasirinkus gabenti krovinį autotransportu, krovinių ekspedijavimo autotransportu skyrius užsiima šiuo būdu gabenamų savalaikių krovinių pristatymu klientams įvairiose Europos ir Azijos šalyse bei perveža negabaritinius krovinius. Šiame skyriuje dirbantys specialistai bendrauja su klientais ir siūlo kliento poreikiams palankiausius gabenimo variantus. Šis skyrius  randa ir pateikia klientams optimaliausius jų krovinio gabenimo variantus atsižvelgiant į laiko ir kainos kaštus. 

Pasirinkus krovinį gabenti geležinkeliu, bendradarbiaudamas su visų šalių geležinkeliais, terminalais, sandėliais ir valstybinėmis įmonėmis, krovinių gabenimo geležinkeliu skyrius, užsiima  saugiu ir savalaikių krovinių gabenimu šiuo būdu. Skyriuje dirbantys  profesionalai padeda klientui išsirinkti optimaliausią krovinio gabenimo maršrutą pagal poreikius bei atlieka visus reikiamus muitinės formalumus. 

Prireikus krovinio sandėliavimo paslaugų - prekių laikymo, saugojimo ir tvarkymo veiklą atlieka sandėliavimo skyrius. Muitinės sandėlyje dirba kompetentingi savo srities specialistai deklarantai, kurie prireikus šios paslaugos gali atsakyti į visus klientui iškilusius klausimus susijusius su šio sandėlio veikla. Muitinės sandėlis yra muitinės institucijų licencijuotas ir prižiūrimas sandėlis, skirtas į regioną įvežtų prekių sandėliavimui kol bus sumokėti krovinio muitai ir mokesčiai bei atliktos reikiamos muitinės procedūros.